Складов работник

Професионален опит не е задължителен.

Published: 14 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Production

Поради разширяване на производствената дейност на компанията, в момента за своя екип търсим:

Основни отговорности:

  • Приема и проверява количеството новопостъпващ материал от външни доставчици;
  • Тегли и описва получения материал;
  • Отписва и претегля материалът, който отдава към производството;
  • Води документация на хартиен носител за приемане, предаване и отписване на материали;
  • Спомага дейността на колегите от материален склад;

  • Работа в една от най-бързо развиващите се компании в България;
  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Допълнителни бонуси при резултати;
  • Въвеждащо обучение;
  • Ваучери за храна;
  • Работно облекло;
  • Редовна смяна;
  • Допълнителни социални придобивки - безплатна MultiSport карта, преференциални цени на продуктите за служители на компанията;
  • Петдневна работна седмица;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено средно образование;
  • Опитът не е задължителен;
  • Издръжливост при физическо натоварване;
  • Стриктност и отговорно отношение към работния процес;
  • Отлична организираност и инициативност;
  • Умения за работа в динамична работна среда;
  • Комуникативност и умения за работа в екип.

За да кандидатствате за позицията, моля да ни изпратите Ваше CV с актуална снимка.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png