ОБЕЗКОСТИТЕЛИ/ ТРАНЖОРИ

Published: 23 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Production

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш клиент, търсим да назначим:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Ръчно обезкостяване на говеждо и/ или свинско месо;
- Стриктно спазване на хигиена;
- Стриктно спазване инструкциите за безопасност на работното място;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит на подобна позиция;
- Организираност, отговорност, лоялност;
- Добри хигиенни навици.

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Сигурна и дългосрочна работа;
- Отлично възнаграждение;
- Осигурен обяд;
- Коректност при заплащане;
- Работно облекло.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png