Индустриален инженер

Published: 23 days ago
Place of work: гр. Стара Загора
Categories: Production

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Разработка на нови производствени методи и процеси;
  • Изработване, оптимизиране и прилагане стандарти, свързани с производствения процес;
  • Идентифициране и изпълнение специфични дейности за повишаване на ефективността в производството;
  • Извършване анализ на времената, сравняване реалните с планираните времена;
  • Извършване на измервания и предоставяне решения на Производствен отдел за намаляване на производствените времена;
  • Изготвяне анализи с цел балансирането на поточните линии;
  • Идентифициране и предлагане на решения за оптимизиране на работните места, производственото оборудване и потока на материали в различните производствени зони;
  • Предлагане методи за оптимизиране на производствените процеси, използването на материали, производствено оборудване и персонал;
  • Намаляване на разходите за качество, с помощта на периодичен анализ на несъответствията, а също и осъществяване на подходящи последователни действия;

  • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Редовна смяна от понеделник до петък;
  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания с възможност за развитие.

Изисквания:

  • Техническо образование;
  • Предишен опит в производствено предприятие;
  • Умения за работа с CAD или AutoCad са предимство;
  • Добри познания MS office;
  • Опит с ERP системи се счита за предимство;
  • Английски език.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png