Асистент Финансови операции

Финансов специалист с фокус върху извършването на платежни операции и желание за развитие в динамична среда

Published: 25 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Requirements: Висше образование Английски език

В момента, за своя екип търсим:
Асистент Финанси операции

Основни отговорности:

  • Участва в отчитането на парични средства, събиране на вземания, извършване на плащания;
  • Навременно и коректно фактурира фирмените транзакции;
  • Работи съвместно със счетоводен отдел за правилно отразяване на стопански операции;
  • Изготвя финансови анализи и отчети;
  • Подготвя документи за извършване на банкови плащания и операции;
  • Подготвя и издава първични счетоводни документи;
  • Подпомага подготвянето и администрирането на договори и анекси;
  • Своевременно следи фиксингите на благородните метали;
  • Отговаря за спазването на финансови и счетоводни процедури в съответствие с действащото законодателство;
  • Подпомага цялостната дейност на Финансовия мениджър.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Трудов договор и осигуровки;
  • Петдневна работна седмица (от понеделник до петък);
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за развитие и кариерно израстване в компанията;
  • Работа в стабилна и бързоразвиваща се организация;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено висше образование - Финанси или Икономика;
  • Професионален опит на същата или подобна позиция;
  • Опит в обработването на финансови операции;
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office;
  • Добри познания в сферата на инвестиционните продукти и първичното счетоводство;
  • Добро владеене на Английски език – писмено и говоримо;
  • Висока лична отговорност и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
  • Спазване на конфиденциалност по отношение на поверената му информация и документи.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png