Специалист продажби /държавни и стратегически клиенти/

Published: 16 days ago
Place of work: гр. Пловдив

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ти помогне да намериш най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш доверен клиент, търсим:

Основни отговорности:

  • Осъществяване на изходящи и входящи обаждания към и от държавни и стратегически клиенти с цел реализиране на продажби;
  • Презентиране на продуктовата гама, както и на цялостни решения по телефона;
  • Изготвяне на ясни и конкретни предложения на база проведените разговори и търсене на обратна връзка от клиентите;
  • Обработка на поръчки и проследяване на изпълнението им;
  • Поддържане на успешни и периодични отношения с поверените актуални и потенциални клиенти.

Компанията предлага:

  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • Твърда заплата и ясна, открита и мотивираща бонусна схема;
  • Ваучери за храна – 200 лв.;
  • Карта Multisport и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени;
  • Позитивна и динамична работна атмосфера;
  • Високи вътрешнофирмени отстъпки при покупки от магазините на компанията;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Опит в областта на продажбите по телефон;
  • Предишен опит с държавни и стратегически клиенти ще се счита за предимство;
  • Комуникативни умения и позитивно отношение по телефона;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Умения за работа в екип, организираност и самодисциплина.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png