Служител Кухня - 4, 6 или 8 часа

Личност с желание за работа и професионално развитие в утвърдена верига за бързо хранене

Published: 49 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Requirements: Средно образование

За наш партньор, верига компания за бързо хранене с утвърдени стандарти, търсим:

Основни отговорности:

  • Поддържа хигиената в звеното, съгласно изискванията, като почиства и поддържа вида на салона на ресторанта, както и санитарните помещения;
  • Поддържа хигиената в складовите помещения и кухненската част на ресторанта;
  • Поддържа вида и хигиената на външните площи (почистване на площта около външните маси, отсервиране и почистване на таблите);
  • Подготвя заготовки за салати и други необходими за кухненското звено, измива и нарязва зеленчуци;
  • Поддържа личната си хигиена на високо ниво, както и носи предоставения му комплект униформа в спретнат и чист вид;
  • Съблюдава условията за съхранение на продуктите и готовата продукция по отношение на трайността и изискванията за съхранение;
  • Спазва правилата за хигиена с хранителни продукти и принципа на ротация;
  • Спазва процедурите за безопасност на труд и сигурност, както и участва във всички задължителни инструктажи по ЗБУТ, ПАБ и др. (начален, периодични, извънредни).
  • Спазва работния график.

Компанията предлага:

  • Постоянен трудов договор;
  • Въвеждащо обучение;
  • Добро почасово възнаграждение;
  • Възможност за допълнителни часове, които се заплащат;
  • Ваучери за храна;
  • Безплатна консумация;
  • Осигурено такси след 22:30;
  • Пълен комплект униформа;
  • Гъвкаво работно време;
  • Без нощни смени;
  • Млад и сплотен екип;
  • Динамична работна среда;
  • Работа в международна компания със строго установени стандарти;
  • Възможност за професионално обучение и развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Желание за работа;
  • Сръчност, бързина и организираност;
  • Спазване на установените стандарти;
  • Комуникативност.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png