Автомеханик/Автомонтьор

Отговорен и мотивиран за развитие в сферата на автомобилите човек.

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Средно (техническо ще се счита за предимство)

За наш партньор ,утвърдена  компания в сферата на автомобилите, търсим:

Основни отговорности:

  • Диагностика и обслужване на автомобили
  • Профилактика и ремонт на автомобили по заложените стандарти – охладителна система, ходова част, спирачни системи, ангренажни ремъци и др.;
  • Смяна на масла, филтри и гуми.

Компанията предлага:

  •  Въвеждащо обучение;
  •  Много добри условия;
  • Работа от понеделник до петък 9-18ч (и две съботи в месеца 10-14ч);
  • Тиймбилдинги;
  • Работа в утвърдена на пазара фирма.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Техническо образование – средно или висше;
  • Познания по устройството на автомобила, принципите на действие на отделните системи и механизми;
  • Опит на тази длъжност ще се счита за голямо предимство;
  • Интерес в областта и желание за развитие в сферата.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png