Автобояджия/Автотенекеджия

Отговорна личност с опит в боядисването на автомобили

Публикувана: преди 19 дни
Месторабота: гр. Пазарджик
Изисквания: Средно (техническо ще се счита за предимство)

За наш партньор, утвърдена компания в сферата на автомобилите, търсим:

Основни отговорности:

  • Подготовка и боядисване на автомобили;
  • Работа със специализирани инструменти и материали;
  • Работа в постоянен обект - боядисване на нови автомобили

Компанията предлага:

  • Професионални обучения ;
  • Много добри условия;
  • Работа от понеделник до петък 9-18ч (и две съботи в месеца 10-14ч);
  • Тиймбилдинги;
  • Работа в утвърдена на пазара фирма.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Предишен опит като автобояджия/автотенекеджия – минимум една година;
  • Внимание към детайла и отговорност към поставените задачи;
  • Средно образование - техническо ще се счита за предимство;
  • Прецизност и бързина на работа.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png