Копирайтър

Креативна и мотивирана личност с опит в разработването на различно текстово съдържание

Публикувана: преди 17 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Висше образование - Маркетинг, Реклама или др. Английски език

Копирайтър

За своя приятелски и сплотен екип търсим талантлив, креативен и мотивиран Копирайтър.

На позицията ще имаш следните отговорности:

  • Да участваш в интересни и иновативни проекти, чрез които ще развиваш своите умения;
  • Да създаваш оригинално писмено съдържание за дигитални и печатни медии според идентичността на всеки от брандовете ни;
  • Ще създаваш и поддържаш style guide за различните брандове;
  • Да проучваш различни теми и да предоставяш нова и интересна информация спрямо нуждите на аудиторията;
  • Ще работиш съвместно с дизайнерския ни екип, за да създавате цялостни концепции и кампании;
  • Да подготвяш подходящо съдържание (описания на продукти и услуги, за блог постове и нюзлетъри);
  • Да редактираш текстово съдържание, proofreading.

Компанията ти предлага:

  • Да работиш в една от най-бързо развиващите се компании в България;
  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Въвеждащо обучение;
  • Допълнителни професионални обучения;
  • Приятна работна среда в сплотен екип от професионалисти;
  • Допълнителни социални придобивки – осигурен обяд, безплатна MultiSport карта, преференциални цени на продуктите на компанията;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Какво ти е необходимо, за да кандидатстваш:

  • Опит в разработката на текстово съдържание за различни аудитории;
  • Образование в сферата на Маркетинга, Рекламата, PR, Журналистика или релевантно;
  • Отлично владеене на български език – граматически и правописно;
  • Отличен писмен английски език;
  • Основни познания за SEO оптимизация, Content Marketing;
  • Креативно мислене, творчески идеи и страхотен стил на писане;
  • Умения за търсене на информация, анализ и представяне;
  • Комуникативност и умения за работа в екип;
  • Лична мотивация и желание за развитие в сферата.

За да кандидатстваш, моля, изпрати ни CV и портфолио с твои осъществени кампании, авторски статии и материали.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png