Специалист Логистика

Публикувана: преди 32 дни
Месторабота: гр. Пловдив

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш партньор, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Планиране и организиране на товарите по внос и износ  на компанията с налични или наети превозни средства;
  • Проследяване изпълнението на графика за доставките и графика за експедициите и препланиране и реорганизирането им с цел ефективност при нужда;
  • Активна комуникация с доставчиците на основен материал по оперативното изпълнение на плана;
  • Активна комуникация с клиентите по отношение на приемането и експедирането на поръчките;
  • Координация със замесените в изпълнението на плана страни;
  • Изготвяне и окомплектоване на всички прилежащи документи - фактури, товарителници, сертификати;
  • Проследяване и предаване на документите към счетоводството;
  • Събиране на транспортни оферти и изготвяне на анализ за отдел Продажби.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Осигурен обяд на работното място;
  • Работа на редовна смяна;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за развитие в една от най-бързо растящите компании в сектора;
  • Работа в стабилна организация;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за позицията:

  • Опит на редходна позиция - минимум 2 години;
  • Компютърна грамотност;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Аналитични умения, организираност и проактивност.

 Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png