МЛАДШИ ЮРИСКОНСУЛТ

Публикувана: преди 33 дни
Месторабота: гр. София

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ти помогне да намериш най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш доверен клиент, търсим:

Основни отговорности:

  • Водене на комуникация с партньори и клиенти във връзка с юридическо обезпечение на интересите на компанията;
  • Изготвяне на договори и допълнителни споразумения с бизнес партньори, клиенти и доставчици;
  • Комуникация с банки и държавни институции относно правни въпроси, които са свързани с търговската дейност на компанията;
  • Комуникация с представители по интелектуална собственост относно регистрация, подновяване и заличаване на притежавани от компанията търговски марки;
  • Обработка на сигнали, проверки и запитвания от регулаторни общински и държавни органи чрез предоставяне на становища, документи и информация;
  • Осъществяване юридическо съдействие и правни консултации на всички служители и отдели в компанията по въпроси за законосъобразност;
  • Проследяване на промените в законодателството, включително регулациите в областта на търговско право, трудовото право, защита на потребителите, защита на личните данни, защита на конкуренцията и др.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд и конкурентно възнаграждение;
  • Динамична и интересна работна среда с възможност за придобиване на опит в различни правни сфери;
  • Млад и всеотдаен колектив;
  • Удобна офис локация в близост до метростанция и спирки на градски транспорт;
  • Отличен социален пакет – ваучери за храна, Multisport карта и допълнително здравно осигуряване;
  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Вътрешнофирмени отстъпки при покупка на продукти на компанията;
  • Сигурност и стабилност в търговска компания, лидер в своя сектор.

Основни изисквания:

  • Завършено висше юридическо образование;
  • Придобита юридическа правоспособност;
  • Предишен опит по специалността ще се счита за предимство;
  • Отлична езикова грамотност по български език и много добро ниво на  владеене на английски език (препоръчително ниво - B2);
  • Отлични умения за самостоятелна организация на работата за надлежно изпълнение на задачи и спазване на срокове;
  • Комуникативни умения за водене на бизнес кореспонденция и опит във воденето на кореспонденция с повече от една страна;
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office Word, Microsoft MS Outlook, правно-информационни системи CIELA и APIS, добри познания по Excel);
  • Способност за работа в екип, дискретност, лоялност и желание за професионално развитие по специалността в корпоративна среда.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png