Финансов специалист

Публикувана: преди 33 дни
Месторабота: гр. Пловдив

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Изпълнява и следи за нормалното протичане на процесите по разплащания на компанията;
  • Подготвя банковите трансфери;
  • Всекидневно определя салдата по банковите сметки на компанията;
  • Генерира извлечения от банковите сметки;
  • Ежедневно осъществява контакт с банки и други финансови институции;
  • Подготвя прогнози за паричните потоци;
  • Изготвя бланките документи за откриване на нови сметки и актуализация на банковите досиета на компанията.

Компанията предлага:

  • Добри условия на труд и приятна работна среда;
  • Мотивиращо трудово възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Коректност в заплащане.

Изисквания:

  • Висше образование по финанси или икономика;
  • Компютърна грамотност – отлично ниво на работа с MS Office;
  • Опит на подобна длъжност – минимум 2 години;
  • Ангажираност и отговорност към работата;
  • Сътрудничество и работа в екип;
  • Изпълнение на задачите качествено и в срок.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png