Служител Каса във верига за бързо хранене

Динамична и комуникативна личност с желание за работа в утвърдена международна верига

Публикувана: преди 21 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Средно образование

За наш партньор, верига компания за бързо хранене с утвърдени стандарти, търсим:

Основни отговорности:

  • Удовлетворява потребностите и изискванията на клиентите, отговаря за задържането им , както и привлича нови такива;
  • Съблюдава изискванията за съхранение на продуктите и готовата продукция по отношение на трайността и условията за съхранение;
  • Спазва възприетите процедури за работа на каса и следва правилника за финансова дисциплина;
  • Съгласува необходимостта от приготвяне на продукти с работещите в кухнята;
  • Информира дежурния супервайзор или мениджър при постъпили оплаквания от клиенти;
  • Стриктно спазва условията за съхранение на суровите продукти и готовата продукция;
  • Отговаря за правилното стопанисване на инвентара, съгласно установените правила;
  • Спазва процедурите за безопасност на труд и сигурност както и участва във всички задължителни инструктажи по ЗБУТ, ПАБ и др. (начални, периодични, извънредни);
  • Следи режима на работа на оборудването и уведомява супервайзора при забелязани отклонения.

Компанията предлага:

  • Постоянен трудов договор;
  • Въвеждащо обучение;
  • Добро почасово възнаграждение;
  • Възможност за допълнителни часове, които се заплащат;
  • Ваучери за храна;
  • Безплатна консумация;
  • Осигурено такси след 22:30;
  • Пълен комплект униформа;
  • Гъвкаво работно време;
  • Без нощни смени;
  • Млад и сплотен екип;
  • Динамична работна среда;
  • Работа в международна компания със строго установени стандарти;
  • Възможност за професионално обучение и развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Желание за работа;
  • Сръчност, бързина и организираност;
  • Спазване на установените стандарти;
  • Комуникативност.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png