Консултант в шоурум

Динамична и комуникативна личност с опит и желание за развитие в търговската сфера

Публикувана: преди 17 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Възнаграждение: 1300-1500лв нето
Изисквания: Висше образование Английски език

Сътрудник продажби в шоурум

За своя екип, в момента търсим:

Основни отговорности:

  • Предоставя информация за предлаганите продукти - кюлчета и медали с инвестиционна и колекционерска стойност;
  • Посреща и консултира клиентите в избора им за покупка;
  • Извършва разплащания с POS терминал и с пари в брой на касов апарат;
  • Поддържа обекта в добър търговски вид и подрежда изложените продукти в него според фирмената политика;
  • Следи наличностите и отговаря за управлението на направени поръчки.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Въвеждащо обучение;
  • Осигурен обяд;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Приятна работна атмосфера в центъра на града;
  • Възможност за професионални обучения и развитие;
  • Допълнителни социални придобивки - безплатна MultiSport карта, преференциални цени на продуктите за служители на компанията;
  • Работа в бързо развиваща се компания;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование;
  • Опит в продажбите на продукти с висока стойност е предимство;
  • Добра компютърна грамотност и умение за работа с MS Office;
  • Умения за работа с ERP-система;
  • Отличен търговски нюх с умения за индивидуален подход към всеки клиент;
  • Добро владеене на английски език;
  • Комуникативност, умение за работа в екип и инициативност при изпълнение на текущите задължения;
  • Лична мотивация и стремеж за постигане на резултати.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png