Международен шофьор кат. С /курсове в Европа/

Професионален шофьор с кат. С и мотивация и желание за работа в сферата на транспорта

Публикувана: преди 19 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Средно образование

За своя екип в момента търсим:
Международен шофьор кат. С

Основни отговорности:

  • Надеждно и безопасно извършва доставки до клиенти по предварително утвърден маршрут;
  • Извършва транспортни курсове от България до Германия, Италия, Чехия, Полша и други държави в Европа;
  • Отговаря за спазване на сроковете за доставка до крайните клиенти;
  • Отговаря за техническото състояние на управляваното МПС;
  • Следи за съответствието на документите за доставка;
  • Спазва всички законови и вътрешнофирмени правила при управление на МПС.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Отлично възнаграждение;
  • Около 10-дневни транспортни курсове в Европа;
  • Работа в една от най-бързо растящите компании в сектора;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Професионален опит като международен шофьор - задължителен;
  • Завършено средно образование;
  • Валидно свидетелство за управление на МПС кат. С;
  • Чиста шофьорска книжка;
  • Удостоверение за професионална компетентност за извършване превоз на товари;
  • Карта за дигитален тахограф;
  • Валидно удостостоверение за психологическа годност;
  • Умения за работа с документацията, свързана с транспорта на продукти;
  • Безопасно, внимателно и отговорно шофиране и поддръжка на превозното средство.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png