Сервизен техник /топлотехника/

Специалист в сферата на топлотехниката с отлични технически умения и опит в сферата

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Средно или Висше техническо

За наш партньор, компания, предоставяща широка гама от продукти и услуги в сферата на топлотехниката – проектиране, монтаж и поддръжка на отоплителни системи, в момента търсим:
Сервизен техник

Основни отговорности:

  • Извършва диагностика и отстраняване на технически проблеми по предлаганите от компанията системи за отопление и климатизация;
  • Отстранява неизправности по контролерите за управление;
  • Отговаря за регулярната профилактика и поддръжка на инсталираните системи;
  • Осигурява безаварийната и надеждна работа на оборудването;
  • Попълва съпътстващите документи за ремонт или профилактика;
  • Води и следи гаранционна документация.

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Осигурени служебен телефон и автомобил;
  • Работа в екип от професионалисти;
  • Сигурна и стабилна работна среда;
  • Дългосрочна заетост и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено средно специално или висше техническо образование - специалност Топлотехника е предимство;
  • Отлични познания в областта на Топлотехниката;
  • Професионален опит като сервизен техник;
  • Отлични умения за работа с електроника;
  • Готовност за работа в интензивна среда и командировки в регион Пловдив и София;
  • Свидетелство за управление на МПС кат. „B“;
  • Комуникативност, умения за работа в екип, отговорно отношение и спазване на зададените крайни срокове.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png