Въоръжен охранител

Подходяща за кандидати със завършен курс за Охранител и Разрешително за боравене с огнестрелно оръжие

Публикувана: преди 30 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Средно

Въоръжен Охранител

Основни отговорности:

  • Следи и проверява всички влизащи и напускащи обекта лица;
  • Наблюдава камерите в обекта, следи и докладва при нередности;
  • Посреща външни посетители, когато е необходимо;
  • Охранява ценни пратки и товари.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и реални осигуровки;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Работен режим - дневна,нощна смяна, два дни почивка;
  • Работно облекло и инвентар необходим за изпълняване на длъжността;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа в стабилна организация;
  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Опит на сходна позиция;
  • Завършено средно образование;
  • Завършен курс за боравене с огнестрелно оръжие;
  • Завършен курс за охранител;
  • Лична мотивация за работа;
  • Отговорност и лоялност при изпълнение на задачите.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png