Юрисконсулт

Публикувана: преди 33 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Изисквания: Висше юридическо образование Английски език

Юрисконсулт

За своя екип в момента търсим:

Юрисконсулт

Основни отговорности:

  • Работи съвместно с юристите на компанията във връзка с правното ѝ обслужване;
  • Изготвя договори, анекси, споразумения и предоставя консултации по правни въпроси;
  • Съдейства в издаването на документи, свързани с дейността на компанията;
  • Изготвя справки;
  • Оказва правна помощ на служителите в компанията за законосъобразното изпълнение на служебните задължения.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Трудов договор и пълни осигуровки;
  • Петдневна работна седмица (понеделник - петък);
  • Професионални обучения;
  • Възможност за развитие в компанията;
  • Приятна работна среда с млад и мотивиран екип;
  • Работа в стабилна и бързоразвиваща се организация;
  • Коректност и спазване на договорните условия;
  • Дългосрочна заетост в стабилна организация.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено висше юридическо образование с придобита правоспособност;
  • Сходен професионален опит е предимство;
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Отлични организационни умения и прецизност към детайлите;
  • Умения за работа в динамична работна среда и спазване на срокове.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png