Експерт обслужване, корпоративни клиенти

Published: 21 days ago
Categories: Trade, Sales

Нашият екип от професионалисти ще Ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наша партньорска компания - лидер в областта си, сме в процес на търсене на:

Основни отговорности:

  • Проактивно предлагане на специализирани и съпътстващи банкови продукти и услуги, с оглед постигане на поставените лични цели и основните цели;
  • Финансово консултиране на частните клиенти на една от водещите финансови институции в страната;
  • Ефективно управление на клиенти при спазване на стандартите за конфиденциалност;
  • Участие в процеса по поддържане на актуална информация за обезпечения по кредити, застраховки, валидност на вписвани обезпечения, съгласно вътрешно-банковите процедури;
  • Изграждане на трайни взаимоотношения с клиентите, с цел повишаване тяхната удовлетвореност.

Изисквания:

  • Висше или средно образование;
  • Умения за работа със системи - предимство;
  • Много добър английски език;
  • Отличен търговски нюх с умения за индивидуален подход към всеки клиент;
  • Лична мотивация и стремеж за постигане на поставените цели.

Ние Ви предлагаме:

  • Изцяло коректни трудови правоотношения;
  • Отлично възнаграждение и социални придобивки;
  • Различни обучения, с цел индивидуално професионално развитие;
  • Приятна работна атмосфера в центъра на град София.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png