Мениджър проекти

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Подбор и организация на работа с доставчици;
  • Предлагане и поддържане на актуална номенклатура от продукти;
  • Презентации и обучения, свързани с поверения асортимент;
  • Проследяване цени, срокове, конкретни оферти за изпълнение;
  • Проследяване и информиране своевременно всички заинтересовани страни при възникнали изменения при реализацията и сроковете на изпълнение на конкретна поръчка;
  • Осъществяване на срещи с клиенти и участие в изготвянето на оферти към тях;
  • Подбор и предложения за асортимент по различни обществени поръчки.

  • Позитивна атмосфера, динамична работа и нови предизвикателства;
  • Екип от колеги, изпълнен с енергия, ентусиазъм и отзивчивост, специалисти готови да ти помогнат за бърза адаптация и в работата;
  • Въвеждащо и периодично обучение и надграждане на умения и знания;
  • Отлично възнаграждение;
  • Ваучери за храна – 200 лв.;
  • Карта Multisport и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени.

Основни изисквания:

  • Познаване на „пазара“ (доставчици, продукти и услуги), свързан с рекламни материали и реклама;
  • Много добро владеене на MS Office;
  • Английски език на работно ниво;
  • Качества като последователност, настойчивост и самоорганизираност;
  • Умения за водене на качествена вербална и писмена бизнес комуникация;
  • Опознаване на спецификите на предлаганите от нас рекламни материали и продукти.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png