Продуктов специалист /хигиенни и почистващи консумативи/

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Водене на писмена и вербална кореспонденция с доставчици на стоки;
  • Проследяване на изпълнението на заявките;
  • Пряка работа с продуктовия мениджър и доставчиците относно търсенето, предлагането и поддържането на актуална номенклатура от продукти, както и с търговските представители относно спецификите им и изпълнението на поръчките;
  • Осигуряване на качествен снимков материал и техническо описание на продуктите;
  • Следене на новите тенденции на пазара, както и на цените на предлаганите продукти.

  • Мотивираща бонусна система след 6-тия месец над основното възнаграждение;
  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Ваучери за храна;
  • Multisport карта и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени;
  • Позитивна и приятна работна атмосфера в млад колектив;
  • Възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Предишен опит на същата или на сходна позиция;
  • Умение за водене на ефективна вербална и писмена комуникация;
  • Много добро владеене на MS Office;
  • Последователност, настойчивост и самоорганизираност;
  • Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png