Търговски представител - офис консумативи и оборудване

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Обслужване нуждите клиентите, запазване и разширяване на партньорсокото портфолио;
  • Проучване нуждите на клиентите, подхождайки с индивидуален подход и решения, съобразени с техните нужди;
  • Презентация на продуктите и цялостни решения по e-mail-a или телефона;
  • Изготвяне на оферти на база проведените разговори;
  • Генериране на поръчки според одобрените параметри и проследяване на изпълнението им;
  • Проследяване тенденциите на пазара.

Ние предлагаме:

  • Отлични условия на труд;
  • Млад колектив изпълнен с енергия и ентусиазъм;
  • Твърда заплата и ясна и точна бонусна система;
  • Служебен автомобил;
  • Различни социални придобивки.

Изисквания:

  • Отлични презентационни умения;
  • Да си съобразителен и с проактивно мислене;
  • Опит с MS Office, работа с ERP ще се счита за сериозно предимство;
  • Завършено висше образование;
  • Опит на същата или подобна позиция минимум 1 година;
  • Шофьорска книжка кат. В.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png