Графичен дизайнер (предпечатна подготовка)

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Създаване и обработване на файлове за дизайн;
  • Извършване на техническа и предпечатна подготовка на различни материали – визитки, календари, брошури, печати и др.;
  • Форматиране на текстове и изображения;
  • Провеждане на ежедневна комуникация с клиенти и партньори и обработване на запитвания от тяхна страна;
  • Изпълнение на посочени задания от корпоративни клиенти на компанията.

  • Отлично стартово възнаграждение, обвързано с опита и финансовите очаквания на кандидата;
  • Модерен open space офис на комуникативна локация;
  • Бонусна система;
  • Мотивиращ социален пакет;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • Позитивна работна среда в млад колектив;
  • Преференциални условия за закупуване на стоки, които компанията предлага;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:

  • Предишен опит на същата или на сходна позиция минимум 2 години;
  • Висока компютърна грамотност и умения за работа с Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign, CorelDRAW;
  • Креативно мислене и интересни творчески идеи;
  • Внимание към детайла;
  • Умения за работа в екип;
  • Отлични комуникативни умения и приветливо отношения към различни типове хора;
  • Организираност и ефективност при спазване на крайни срокове.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png