ЕЛЕКТРОКАРИСТ

Published: 22 days ago
Place of work: гр. Пловдив

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ти помогне да намериш най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш доверен клиент, търсим:

Основни отговорности:

  • Извършване на товаро-разтоварни дейности с електрокар;
  • Разпределяне и подреждане на стоките;
  • Складиране и товарене на готовата продукция;
  • Зареждане на производството с необходимите материали.

Компанията предлага:

  • Мотивиращо стартово възнаграждение;
  • Приятна работна атмосфера и стабилност в международна компания;
  • Ваучери за храна и столово хранене;
  • Организиран фирмен транспорт;
  • Допълнителна здравна застраховка с премиум покритие;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Свидетелство за придобита правоспособност: "Водач на електрокари и мотокари в предприятията";
  • Предишен опит на същата позиция- над 1 година в производствено предприятие;
  • Готовност за работа на смени;
  • Предишен опит със складова програма и баркод скенер е предимство.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png