ТРЗ специалист

Published: 23 days ago
Place of work: гр. Пловдив

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:
• Осъществява цялостният процес по администриране на персонала;
• Поддържа личните досиета на служителите и подготвя и актуализира длъжностни характеристики;
• Обработва и изчислява трудови възнаграждения;
• Следи промените и новостите в трудовото и осигурителното законодателство;
• Регулярно изготвя справки и отчети.

Компанията предлага:

• Добри условия на труд и приятна работна среда;
• Мотивиращо трудово възнаграждение;
• Ваучери за храна;
• Коректност в заплащане.

Изисквания:

• Висше образование – иконимическо;
• Професионален опит на същата позиция;
• Много добра компютърна грамотност;
• Добри познания на българското трудово законодателство;
• Комуникативност, лоялност, строга конфеденциалност.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png