Търговец

Published: 22 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Trade, Sales

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ти помогне да намериш най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш доверен клиент, търсим:

Търговец

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-  Проактивно привлича и търси нови клиенти и работи за разширяване на търговската мрежа;
-  Познава добре продуктовото портфолио на компанията;
-  Организиране на презентации на продукти от портфолиото на компанията;
-  Консултира клиентите и им помага при избора на продукти;
-  Тестване на продукти с клиенти за откриване на най-подходящия продукт за техните нужди;
-  Подготвя оферти и договаря търговски условия на работа;
-  Проследяване и следене на привдижване на поръчки и доставки към крайни клиенти;
-  Регулярни пътувания до крайни клиенти из цялата страна;
-  Изготвя седмични и месечни отчети и справки за извършената дейност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-  Много добри условия на работа;
-  Атрактивно заплащане;
-  Ясно изградена бонусна система;
-  Фирмено обучение;
-  Професионално развитие;
-  Коректно отношение;
-  Работа в млад и динамичен екип;
-  Стандартно работно време: Понеделник - Петък ; 8:00 - 17:00 часа).

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

-  Висше образование, специалност икономика, мениджмънт, маркетинг;
-  Опит като търговски представител, минимум 2 години;
-  Високо ниво на владеене на английски език;
-  Отлична компютърна грамотност (MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet);
-  Умения и опит в администриране и координация на процеси;
-  Валидна шофьорска книжка кат. Б;
-  Отлични презентационни умения;
-  Динамични, енергични, амбициозни и с отлични комуникативни умения.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png