ИНЖЕНЕР ДИЗАЙНЕР - ЕЛЕКТРОИНСТАЛАЦИИ

Published: 22 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Production

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

Поради разширяване на производствената дейност за наш клиент, търсим:

Основни отговорности:

  • Проектиране на инсталации на електрически компоненти;
  • Определяне на маршрутите за монтаж на кабелни комплекти;
  • Извършване на 3D чертежи на компоненти и сглобки с CAD система (Creo Parametric);
  • Създаване и проверка на чертежна документация.

  • Мотивиращо стартово заплащане въз основа на финансовите очаквания и опита на кандидата;
  • Вътрешнофирмено обучение;
  • Приятна работна атмосфера и стабилност в международна компания;
  • Ваучери за храна и поевтинено столово изхранване;
  • Организиран фирмен транспорт;
  • Допълнителна здравна застраховка с премиум покритие;
  • Дългосрочна заетост и възможност за развитие.

Основни изисквания:

  • Висше образование в областта на машиностроенето, мехатрониката, автоматизацията или подобна техническа квалификация;
  • Много добро владеене на английски език - минимум B2 по европейската езикова система (владеенето на немски език е предимство);
  • Опитът в проектирането и разработването на продукти в областта на строителните машини или машиностроенето ще се счита за предимство;
  • Умения за работа с 3D CAD софтуер (опит с ProEngineer ще се счита за предимство);
  • Опитът със системата за управление на жизнения цикъл на продукта Windchill или подобен софтуер ще се счита за предимство;
  • Много добри познания в областта на приложенията на MS Office.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png