Специалист изготвяне на оферти (мебели)

Published: 22 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Работа с доставчици и изготвяне на запитвания към тях;
  • Изработване на чертежи за мебели и интериорни решения;
  • Изготвяне на количествени сметки и оферти според конкретни спецификации;
  • Ценообразуване на продукти и работа с таблици и документи, свързани с тръжни процедури;
  • Замерване и изчертаване на съществуващи пространства и мебели;
  • Съгласуване на проекти с изпълнители и водещите проектанти;
  • Активна комуникация по проекта с клиенти и други отдели на компанията.

  • Позитивна и динамична атмосфера в млад екип от професионалисти;
  • Мотивиращо стартово възнаграждение;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък в модерен офис на удобна локация;
  • Ваучери за храна – 200 лв.;
  • Карта Multisport и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени;
  • Един допълнителен ден отпуск по случай рожден ден;
  • Подарък за раждане на дете;
  • Юбилеен подарък за навършване на 10, 15, 20 и 25 години в компанията;
  • Вътрешнофирмени отстъпки при покупка на продукти от компанията;
  • Въвеждащо обучение и възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

  • Средно или висше техническо образование;
  • Добро владеене на AutoCAD, Adobe Photoshop, MS Office;
  • Предишен опит в сферата на мебелното производство;
  • Умения за изготвяне на оферти и за ценообразуване на продукти;
  • Самоинициативност и отговорност към спазване на срокове;
  • Отлични комуникативни умения и умения за работа както в екип, така и самостоятелно.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png