Експерт ЗБУТ и околна среда

Published: 23 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Production

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Участие в създаването и поддържането на всички вътрешни процедури;
  • Управление на процеса по обучение и развитие на компетенциите на служителите в компанията в областта на ЗБУТ;
  • Отговорност за провеждането на необходимите инструктажи и обучения по ЗБУТ, съгласно българското законодателство;
  • Участие в изготвянето и поддържането на необходимите дневници и регистри по ЗБУТ и екология;
  • Контролира и координира цялостната дейност в предприятието по отношение спазването на изискванията за опазване на околната среда;
  • Води цялостната отчетност на дружеството свързана с дейности по транспорт и третиране на отпадъци в съответствие с изискванията на ЗУО и подзаконовите нормативни актове.

Изисквания:

  • Висше образование в областта;
  • Опит на подобна позиция в производствено предприятие;
  • Задълбочени познания в сферата на БЗР и екология, както и по релевантните нормативни актове в областта;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Много добри компютърни умения и работа с инструментите на MS Office;
  • Аналитично мислене, проактивност и способност за разрешаване на проблеми.

  • Отлично стартово възнаграждение, обвързано с опита и финансовите очаквания на кандидата;
  • Работа в утвърдена компания, лидер в своята дейност;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителни социални придобивки;
  • Позитивна работна среда и коректност в трудовите отношения;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png