Приемчик (оторизиран автосервиз)

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни задължения:

  • приема МПС за ремонт и ги издава на клиентите;
  • изготвя графика на автосервиза и следи за неговото изпълнение;
  • извършва необходимата комуникация с клиенти;
  • издава всички съпътстващи ремонта документи, справки и отчети чрез специализиран фирмен софтуер;
  • координира работния процес в автосервиза при спазване на технологията за ремонт;
  • контролира наличността и състоянието на специализирания инструмент, ремонтните каталози и зачислените на механиците инструменти.

Компанията предлага:

  • трудов договор с пълни осигуровки;
  • конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията наетия служител и на постигнатите резултати;
  • ваучери за храна;
  • вътрешно-фирмени обучения;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти.

Изисквания:

  • минимум 2-годишен опит на същата или на подобна позиция;
  • познаване на устройството на съвременните автомобили и технологичните процеси при ремонт на МПС;
  • отлични умения за работа с MS Office и Internet;
  • завършено техническо образование, владеене на английски език и опит като автомеханик ще се считат за предимство.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png