Търговец на нови и употребявани автомобили

Published: 21 days ago
Place of work: гр. София
Categories: Trade, Sales

За свой партньор търсим да назначим:

Основни задължения:

  • предлага продуктите на фирмата и активно комуникира с клиенти;
  • организира съгласувани с ръководството търговски мероприятия и кампании;
  • отправя предложения към собственици на автомобили за обратно изкупуване (buy back) и продажба на нови;
  • прави консултации за лизинг, изготвя оферти, погасителни планове и обработва съответните документи;
  • работа с фирмен софтуер.

Компанията предлага:

  • коректност в трудовите отношения;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
  • вътрешно-фирмени обучения;
  • конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията наетия служител и на постигнатите резултати;
  • бонусна система за постигнати продажби;
  • стимулиращ социален пакет.

Изисквания:

  • предишен опит на същата или на сходна позиция;
  • търговски умения за продажба на стоки от висок клас;
  • отлични комуникативни умения и приветливо отношение;
  • добри компютърни умения (опит в работата с ERP система ще се счита за предимство);
  • чисто свидетелство за управление на МПС, кат. В;
  • основни технически познания и интереси, свързани с автомобилите;
  • организираност, самоинициативност и желание за работа в динамична среда;
  • завършено техническо образование и владеене на английски език ще се считат за предимство.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png