Диагностик (оторизиран автосервиз)

Published: 22 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни задължения:

  • открива и диагностицира дефекти в автомобили;
  • прави проверка за евентуални неизправности или грешки във всички налични системи;
  • извършва ремонтите по безопасен и отговорен начин в съответствие със стандартите на компанията;
  • осигурява висока степен на продуктивност и качество на извършената дейност (двигател, електрически/електронни системи и др.);
  • разчита ел. схеми и познава устройството на електрониката на автомобила;
  • работи с фирмен софтуер.

Компанията предлага:

  • коректност в трудовите отношения;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
  • вътрешно-фирмени обучения;
  • конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията наетия служител и на постигнатите резултати;
  • бонусна система за постигнати продажби;
  • стимулиращ социален пакет.

Изисквания:

  • завършено техническо образование (специалност, свързана с електроника, ще се счита за предимство);
  • предишен опит на същата позиция;
  • опит при работа с диагностичен софтуер и апаратура (системен тестер, мотортестер, осцилоскоп и др.);
  • познания по технологичните процеси в оторизиран сервиз и за съвременните автомобили (горивни, запалителни, зарядни, климатични, аудио-навигационни и всякакви други електронни системи);
  • чисто свидетелство за управление на МПС, кат. В;
  • организираност, самоинициативност и желание за работа в динамична среда.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png