Координатор производство

Published: 20 days ago
Place of work: гр. Пловдив
Categories: Production

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наша партньорска компания, в момента търсим:

Основни отговорности:
- Проследява изпълнението на клиентски поръчки в ERP система;
- Комплектова необходимите документи за експедиране на готовата продукция;
- Проверява съответствието между експедираните стоки и придружаващите ги документи;
- Отговаря за вътрешното движение на допълнителни материали за нуждите на производството;
- Заявява, проверява и разпределя допълнителните материали между различните отдели;
- Ежедневно въвежда текущите данни в ERP системата.
- Осъществява комуникация и координация между отдел продажби и склад крайна продукция.

- Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси при резултати;
- Осигурен обяд на работното място;
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за развитие в една от най-бързо растящите компании в сектора;
- Работа в стабилна организация;
- Коректност и спазване на договорните условия.

Основни изисквания:
- Образование с техническа насоченост;
- Отлична компютърна грамотност и умения за работа с ERP система;
- Владеене на английски на базово ниво;
- Опит в производство на същата или сходна позиция;
- Отлична комуникация и умение за работа в екип.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.
Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png