Ръководител проекти

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Подпомага и отговаря за изготвянето на план за протичането на определен проект;
  • Отговаря за бюджетирането и за контрола на разходите по проекта съгласно предварително одобрения бюджет;
  • Редовно изготвя и представя доклади за състоянието на проекта (график, приходи, разходи, риск и др.);
  • Ежедневно комуникира с останалите отдели на компанията и им възлага задачи и отделни отговорности, свързани с работната дейност по проекта;
  • Води комуникация с клиенти, доставчици и партньори на компанията във връзка с ефективността на работния процес и предлаганата от компанията услуга.

Компанията предлага:

  • Позитивна атмосфера, динамична работа и нови предизвикателства;
  • Мотивиращо стартово възнаграждение, обвързано с финансовите очаквания и опита на кандидата;
  • Ваучери за храна – 200 лв.;
  • Карта Multisport и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени;
  • Един допълнителен ден отпуск по случай рожден ден;
  • Подарък за раждане на дете;
  • Юбилеен подарък за 10, 15, 20 и 25 години в компанията;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:

  • Завършено висше образование;
  • Предишен опит на същата или на сходна позиция – минимум 2 години;
  • Притежание на сертификати в областта на управлението на проекти: PMP® сертификат и/или PRINCE 2;
  • Владеене на английски език на работно ниво ще се счита за предимство;
  • Самоинициатива, тайм мениджмънт и умение за работа в динамична среда;
  • Отговорност към спазване на срокове и лидерски умения;
  • Много добри умения за комуникация и работа в екип.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png