Ръководител интегрирани системи за управление/по заместване/

Published: 8 days ago
Place of work: гр. Съединение
Categories: Production

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ти помогне да намериш най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш партньор в момента търсим:

Основни отговорности:
• Ръководи дейността по управление на интегрираната система;
• Поддържа, допълва и променя документи от интегрираната система за управление – наръчници, политики, процедури, инструкции;
• Отговаря за разпространението и поддържане актуалността на документите от системата.
• Управлява процеса на външни и вътрешни одити във фирмата;
• Оформя необходимите вътрешни и външни документи и отчети, произтичащи от законодателните изисквания по въпросите на СУОС, СУЕ и СУБХ.
• Извършва и осигурява периодичните обучения свързани с ИСУ.
• Поддържа документацията, свързана с нормативната база по отношение на Екологията в дейността на фирмата

Изисквания:
• Висше образование релевантно на длъжността;
• Професионален опит на сходна позиция;
• Сертификат за вътрешен одитор на ИСУ съгласно: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 и FSSC 22000:2018, ISO 50001:2018;
• Отлично владеене на английски език е предимство
• Аналитично мислене и способност бързо и точно да идентифицира проблеми;
• Отлични комуникативни и междуличностни умения;
• Прецизност и техническа грамотност;

Компанията предлага:
• Постоянно професионално усъвършенстване;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Много добри условия на труд;
• Осигурен фирмен транспорт.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png