Електрокарист, производство

Published: 7 days ago
Place of work: гр. София

За наш доверен партньор, търсим да назначим:

Електрокарист

Основни отговорности:
• Извършва транспортиране и товаро-разтоварна дейност на продуктите в производството;
• Проследява ферментацията и транспортирането на продукцията;
• Tранспортира продукцията с електрокар или електрическа транспалетна количка от термокамерите в хладилните клетки;

• Професионална и динамична работна среда с възможност за развитие;
• Отлична локация в центъра на София;
• Работа на две смени по 12 часа (дневни и нощни);
• Фирмено обучение;
• Ваучери за храна;
• Поемане на разходи за транспорт;
• Здравна застраховка и застраховка живот;
• Допълнително пенсионно осигуряване;
• Лятна, Великденска и Коледна надбавка;
• Грижа за деца на служители до 12 години - здравни осигуровки, семейни събития;
• Фирмена столова и паркинг.

Изисквания:
• Предишен опит на същата или на сходна позиция;
• Активно свидетелство за управление на електрокар;
• Компютърна грамотност - MS Office;
• Способност за работа по няколко задачи едновременно;
• Желание за работа на смени;
• Способност за поемане на отговорност и умение за работа в екип.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png