Складов служител (с избор на работно време)

Published: 7 days ago
Place of work: гр. София

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Приемане на стоката, следейки за нейния вид, количество и качество;
  • Подреждане и съхранение на стоката;
  • Проверяване на наличностите и сигнализиране на прекия ръководител при необходимост;
  • Събиране на стоките според пристигналите поръчки.

Компанията предлага:

  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Възможност за избор на работно време - 8-часов или 6-часов работен ден (с възможност за работа само през уикендите);
  • Бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване и Multisport карта на преференциални цени;
  • Вътрешнофирмени отстъпки при покупка на стоки от компанията;
  • Един допълнителен ден отпуск по случай рожден ден;
  • Подаръци за празници;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие;
  • Служебен транспорт;
  • Млад колектив изпълнен с енергия и ентусиазъм.

Изисквания:

  • Предишен опит ще се счита за предимство;
  • Завършено средно образование;
  • Възможност за изпълнение на физически активна дейност;
  • Отговорност и самоинициативност;
  • Отлични компютърни умения;
  • Желание за дългосрочна заетост.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png