Счетоводител гр. София

Published: Yesterday
Place of work: гр. София
Remuneration: 2500-3000 лв. нето

За наш клиент търсим:

Основни отговорности:

• Управление и контрол на приходите и разходите;
• Водене на първични счетоводни документи;
• Организация на счетоводната отчетност;
• Участие в изготвяне на месечна декларация по ЗДДС и в изготвянето на финансови отчети, статистически форми, справки към БНБ;
• Анализ на финансови данни;
• Организация и провеждане на финансово планиране;
• Създаване на финансови модели и прогнози;
• Кореспонденция с клиенти, доставчици и банкови институции.

Компанията предлага:

• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Отлично стартово възнаграждение;
• Възможност за работа в комфортен офис и в хибриден модел;
• Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Опит на същата позиция минимум 3 години;
• Завършено висше образование в областта на финанси, счетоводство или икономика;
• Опит в работата с големи обеми от данни и финансови инструменти ( MS Excel, Power BI, ERP и други) ;
• Желание за професионално развитие.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png