ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ

Published: 5 days ago
Place of work: гр. Пловдив

За наш клиент, търсим да назначим:

ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Основни отговорности:

  • Извършва ежедневни анализи за неизправностите на продуктите и/или производствените процеси с помощта на анализ на първопричината (5 Whys) или 8D репорти;
  • Разработва и прилага действия за справяне с установените проблеми и идентифицира потенциални рискови области;
  • Извършва анализ на брака и създава планове за контрол на качеството и работни инструкции за спазване на процесите;
  • Създава и поддържа документация в ERP система за несъответствия и коригиращи действия;
  • Води активна комуникация с клиенти, проследява рекламации и предлага решения за подобряване на качеството;
  • Активно участва в ежедневни срещи по инициативата за управлението (MDI) и редовно актуализира плановете за контрол на процесите;
  • Участва в проекти за непрекъснато подобряване на качеството на продуктите, използвайки методологиите Lean и Six Sigma с цел повишаване на производствената ефективност;
  • Сътрудничи с останалите отдели в производството и провежда обучения за повишаване на компетентността по отношение на качеството сред служителите.

  • Възможност за работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Отлично стартово възнаграждение, обвързано с опита и финансовите очаквания на кандидата;
  • Професионално въвеждане в работния процес и продължаващо обучение в съответствие с индивидуалните и професионални потребности на кандидата;
  • Ваучери за храна;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • Позитивна работна среда и коректност в трудовите отношения;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:

  • Завършено висше инженерно образование;
  • Предишен опит на същата позиция – минимум 2 години;
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Добри компютърни умения (MS Office, ERP);
  • Организираност, самоинициативност и умения за работа в екип;
  • Сертификат или компетенции по Six Sigma, Lean Six Sigma и/или Kaizen методология ще се считат за предимство;
  • Умения за работа с Minitab софтуер ще се считат за предимство;
  • Комуникативност и отговорност.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png