СЧЕТОВОДИТЕЛ

Published: 16 days ago
Place of work: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Вписване на фактури за покупка на стоки, услуги и дълготрайни активи в ERP система като използва подходящи ДДС кодове и осигурява подходящи одобрения и поддръжка от вътрешен счетоводен контрол;
  • Издава различни фактури за преизчисляване на разходи и продажба на материали;
  • Подготвя банкови плащания и изпълнява касови заявки;
  • Участва в годишни приключвания и изготвя справки и записи, свързани с корекции, начисления и др.;
  • Извършва периодични счетоводни проверки в срок и отговаря за навременното и точно осчетоводяване на документите;
  • Подготвя законови месечни и тримесечни отчети (Интрастат, Статистика, Национална банка);
  • Подпомага външните финансови одити на компанията.

Компанията предлага:

  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Позитивна и приятна работна атмосфера;
  • Комуникативна и удобна локация на компанията с осигурени паркоместа за служителите;
  • Мотивираш социален пакет – допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, застраховка живот, надбавка за транспортни разходи, допълнително пенсионно осигуряване, летен, коледен и великденски бонус и др.;
  • Широк поглед върху разнообразни процеси в международна компания, лидер в своя сектор;
  • Възможност за дългосрочно професионално израстване.

Основни изисквания:

  • Завършено висше икономическо образование;
  • Предишен опит като счетоводител – минимум 2 години;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Добри познания по MS Excel;
  • Предишен опит с ERP система;
  • Добро познаване на счетоводното и данъчното законодателство;
  • Последователност, ориентираност към детайлите и самоорганизираност.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Accepted formats: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png