Инспектор качество в отдел Контрол на качеството

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Подготовка на документи за производствен контрол;
  • Извършване на качествен контрол на детайли и завършени изделия;
  • Регистриране на установени несъответствия по време на контрола;
  • Анализ на несъответствия и даване на предложения за подобрения.

Ние предлагаме:

  • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Редовна смяна от понеделник до петък;
  • Вътрешнофирмени обучения;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна;
  • Осигурен фирмен транспорт;
  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания с възможност за развитие.

Изисквания:

  • Средно или висше техническото образование;
  • Предишен опит в производствено предприятие на същата или на сходна позиция;
  • Умения за работа с техническа документация и с измервателни уреди и инструменти;
  • Умение за работа с ЕРП-система ще се счита за предимство;
  • Отговорност, енергичност и организираност.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png