Складов служител

Публикувана: преди 23 дни
Месторабота: с. Равно поле

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

Поради разширяване на дейността на компанията, в момента търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Приема и проверява количеството новопостъпващ материал от външни доставчици;
  • Събира и обработва поръчки;
  • Води документация за приемане, предаване и отписване на материали;
  • Спомага дейността на колегите от материален склад.

Компанията предлага:

  • Работа в една от най-бързо развиващите се компании в България;
  • Постоянен трудов договор;
  • Работа на 2 смени, почивни дни: събота и неделя;
  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Допълнителни бонуси при резултати;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работно облекло.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено средно образование;
  • Стриктност и отговорно отношение към работния процес;
  • Отлична организираност и инициативност;
  • Умения за работа в динамична работна среда;
  • Комуникативност и умения за работа в екип.

За да кандидатствате за позицията, моля да ни изпратите Ваше CV с актуална снимка.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png