Електротехник - машинно окабеляване

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:
- Сглобява, инсталира, тества, калибрира и ремонтира електрически инсталации и оборудване;
- Организира и ръководи производствената дейност на екипите, за които отговаря;
- Следи за правилното използване на наличното оборудване, хора и материали, за да се осигури необходимото качество и количество на продукта;
- Изработва, докладва и поддържа актуални справки, свързани с производството, ефективността, производителността и използването на работната ръка.

- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Редовна смяна от понеделник до петък;
- Вътрешнофирмени обучения;
- Допълнително здравно застраховане;
- Ваучери за храна;
- Осигурен фирмен транспорт;
- Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания с възможност за развитие.

Изисквания:
- Средно или висше техническо образование (Автоматизация , Механика или Електроника );
- Предишен опит в производствено предприятие на същата позиция;
- Английски език на работно ниво ще се счита за предимство;
- Добра техническа грамотност;
- Желание за динамична работа в екип.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png