ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ

Публикувана: преди 33 дни
Месторабота: гр. Пловдив

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Създава и поддържа техническа документация за контрол на качеството;
  • Извършва мониторинг и анализ на качеството в поверения му сектор;
  • Провежда одити на процеси и FMEA на процеси;
  • Ръководи действия за анализ и ограничаване на първопричините за проблеми с качеството на продукцията;
  • Подпомагане качеството на нови продукти (PMP и PEP) и допринася за внедряването на способностите за контрол на процесите;
  • Решава казуси, съврзани с качеството на изделията в процеса на производство;
  • Изготвя анализи и създава превантивни мерки на база установени несъответствия и рекламации.

Компанията предлага:

  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Редовна смяна от понеделник до петък;
  • Вътрешнофирмени обучения и непрекъснато професионално развитие;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Ваучери за храна и осигурено столово хранене;
  • Фирмен транспорт;
  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания с възможност за развитие.

Изисквания:

  • Висше техническо образование - електротехника, промишленост, механика, автоматизация, компютърни науки;
  • Предишен опит в производствена среда на същата или на сходна позиция;
  • Свободно владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Дигитални умения (високо ниво на използване на MS Office);
  • Умения за решаване на казуси и за работа в динамична среда;
  • Аналитични умения, самоорганизираност и комуникативност.

 Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png