Технолог (заваряване)

Публикувана: преди 17 дни
Месторабота: гр. Пловдив

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

Поради разширяване на производствената дейност за наш клиент, търсим:

Основни отговорности:
- Координира конструктивната документация за технологичност на изделията;
- Участва както в избора на нови машини, така и в създаването на нови прототипни машини с цел подобряване на технологичността на съоръженията;
- Изчислява себестойността на машините въз основа на цените на материалите и спецификите им и засича и нормира изделията;
- Подобрява технологията като прави предложения за изменения на стандартната гама с машини;
- Проследява технологичните процеси и отговаря за тяхното оптимизиране;
- Създава технологична екипировка (НТЕ) и поддръжката на съществуващата с помощта на SolidWorks;
- Дава предложения за подобрения на процеси и работи по внедряването им.

- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Редовна смяна от понеделник до петък с гъвкаво работно време;
- Възможност за работа от вкъщи;
- Вътрешнофирмени обучения;
- Допълнително здравно застраховане;
- Ваучери за храна;
- Осигурен фирмен транспорт;
- Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания с възможност за развитие.

Основни изисквания:
- Завършено висше техническо образование;
- Предишен опит в производствено предприятие на същата или на инженерна позиция;
- Добри компютърни умения (SolidWorks, ERP, MS Office);
- Предишен ръководен опит и познания по процесите за заваряване;
- Притежание на Международен или европейски сертификат по заваряване (МСЗ) ще се счита за предимство;
- Умения за работа както в екип, така и самостоятелно;
- Организираност, коректност и самоинициативност.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png