Инженер капитално строителство

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив
Категории: Строителство

За свой партньор търсим да назначим:

Основни задължения:

  • организира и контролира проектирането и изпълнението на строителни дейности;
  • търси различни партньори, извършващи проектни и строителни дейности и координира тяхната дейност;
  • администрира услугите свързани със строителните дейности за преустройство на текущи и нови обекти
  • извършва проверка на количествено стойностни сметки и следи прилагането им
  • активно комуникира с различни държани институции – съгласува с тях изготвените проекти с цел издаването на разрешително за строеж;
  • планира и контролира бюджета за всеки обект;
  • води цялостната документация по време на строителството до въвеждане на обекта в експлоатация.

Компанията предлага:

  • стабилност и приятна работна атмосфера;
  • конкурентно възнаграждение, обвързано с опита и финансовите очаквания на кандидата;
  • работа на редовна смяна от понеделник до петък в екип от професионалисти;
  • организиран фирмен транспорт и безплатен обяд на работното място;
  • отлични условия за развитие в стабилна компания, лидер в своя сектор.

Изисквания:

  • завършено техническо образование;
  • предишен професионален опит на същата или на сходна позиция;
  • да познава действащите нормативни документи по въпросите за капитално строителство в България;
  • умения за разчитане на проектна документация;
  • добри компютърни умения (MS Office, AutoCad);
  • владеене на английски език на работно ниво;
  • добри организационни умения и умения за работа в екип и в динамична среда.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png