Продавач-консултант (може и без опит)

Публикувана: преди 18 дни
Месторабота: гр. Пловдив

За наш клиент, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • извършване на продажби на плочки за баня, гранитогрес, паркет, фаянс, обзавеждане за баня;
  • любезно обслужване и консултиране на клиентите в магазина;
  • изчисляване на квадратурата на баня и работа по 3D проекти;
  • подреждане на стоките в обекта;
  • работа със складово-търговски софтуер, касов апарат и касова наличност;
  • спазване на вътрешните правила и инструкции за работа в компанията.

  • мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати на служителя;
  • въвеждащо вътрешно-фирмено обучение;
  • работа на редовна смяна от понеделник до петък от 09:30ч. до 18:30ч. и в събота от 10:00ч. до 14:30ч.;
  • приятна работна среда и коректност в трудовите отношения;
  • възможност за развитие.

Изисквания:

  • завършено средно образование;
  • предишен опит на същата или на сходна позиция ще се счита за предимство;
  • познания в областта на оборудването за баня и изчисляването на квадратура ще се счита за предимство;
  • клиентски ориентирана, позитивна и експедитивна личност;
  • добри търговски и комуникативни умения.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png