ERP администратор

Публикувана: преди 11 дни
Месторабота: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Конфигуриране на вътрешни системни ресурси като настолни компютри, преносими компютри, работни станции, сървъри и др.;
  • Базово конфигуриране и отстраняване на различни проблеми на ERP система (Microsoft Dynamics NAV 2016);
  • Работа по телефон, e-mail или на място при клиента за отстраняване на различни проблеми;
  • Работа с хелпдеск система - ManageEngine ServiceDesk;
  • Водене на техническа документация за IT процесите в компанията;
  • Създаване и управление на потребителски профили в Active Directory и ERP системата;
  • Анализ, разработка, тестване и имплементиране на нови функционалности във връзка с нуждите на потребителите;
  • Автоматизиране на работни процеси;
  • Диагностика и намиране на решения при отстраняване на различни по тип технически проблеми.

  • Позитивна атмосфера, динамична работа и нови предизвикателства;
  • Мотивиращо стартово възнаграждение;
  • Ваучери за храна – 200 лв.;
  • Карта Multisport и допълнително здравно осигуряване на преференциални цени;
  • Един допълнителен ден отпуск по случай рожден ден;
  • Подарък за раждане на дете;
  • Юбилеен подарък за 10, 15, 20 и 25 години в компанията;
  • Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:

  • Предишен опит като Системен администратор или ERP администратор - минимум 2 години;
  • Познания по Windows Server 2016, 2019, 2022;
  • Умения за работа с MS SQL Server 2019;
  • Аналитично мислене и прилагане на решения за отстраняването на различни казуси в работата по различни софтуерни и хардуерни проблеми;
  • Желание за комуникация с технически специалисти, ръководители и представители на други IT компании;
  • Знания и опит в работата с MS Active Directory, MS SQL Server 2016, 2019, Exchange Server 2016, 2019, Microsoft 365 ще се считат за предимство;
  • Мотивация за дългосрочна заетост, усъвършенстване и развиване на нови знания и умения.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png