Търговски представител (канцеларски материали, офис мебели и техника)

Публикувана: преди 10 дни
Месторабота: гр. София

За наш клиент, търсим да назначим:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Канцеларски материали, офис мебели и техника

Основни отговорности:
- Обслужва нуждите на клиентите с цел запазване и разширяване на партньорсокото - портфолио на компанията;
- Проучва нуждите на клиентите, подхождайки с индивидуален подход и отношение;
- Презентира продукти и цялостни търговски решения на терен и по телефон;
- Изготвя оферти на база проведени срещи с клиенти;
- Генерира поръчки според одобрените параметри и координира изпълнението им;
- Проследява тенденциите на пазара.

Ние предлагаме:
- Отлично стартово възнаграждение;
- Модерен open space офис на комуникативна локация;
- Бонусна система от първия месец;
- Мотивиращ социален пакет;
- Служебен автомобил;
- Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
- Млад колектив изпълнен с енергия и ентусиазъм;
- Преференциални условия за закупуване на стоки, които компанията предлага;
- Вътрешнофирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Предишен опит ще се счита за предимство;
- Умения за работа с ERP система;
- Отлични компютърни умения;
- Съобразителност и проактивност;
- Шофьорска книжка кат. В.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта 2889/04.10.2019.

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png