Монтажник (кабелно и електронно оборудване)

Публикувана: преди 10 дни
Месторабота: гр. София

За свой партньор търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Сглобява части, електрически и електронни системи като използва ръчни или електрически инструменти (поялник, бормашина / винтоверт и др.);
  • Извършване на дейност както на открити, така и на закрити помещения;
  • Работа на стълба или платформа при височина от 1,5 до 10 метра със защитна екипировка, предоставена от фирмата в зависимост от типа дейности (каска, защитни обувки, гащеризон и т.н.);
  • Преглежда работни указания, спецификации, диаграми и чертежи за определяне на необходимите материали и инструкции за монтиране;
  • Изграждане, инсталиране, програмиране, настройка и поддръжка на системи за контрол, сигурност и видеонаблюдение;
  • Изпълнява работните си задължения според ежедневно проведен инструктаж за безопасност на труда.

Компанията предлага:

  • Пълни осигуровки и коректност в трудовите отношения;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работа на редовна смяна от 8:30 до 17:30 часа от понеделник до петък;
  • Ваучери за храна;
  • Осигурено работно облекло;
  • Стандартни дни отпуска;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Възможност за развитие в утвърдена компания.

Основни изисквания:

  • Завършено средно или висше техническо образование;
  • Чисто и активно свидетелство за управление на МПС, кат. В;
  • Възможност и желание за изпълнение на физически активна дейност както на открито, така и на закрити помещения;
  • Умения за работа с електрически инструменти;
  • Теоретични познания в областта на електротехниката и умения за работа с чертежи, техническа документация и скици (екзекутиви);
  • Предимство е владеенето на английски език на работно ниво;
  • Предишен опит в монтирането на системи за видеонаблюдение, пожароизвестяване, сигнално-охранителни системи или на друг вид оборудване ще се счита за предимство;
  • Комуникативност, отговорност, самоинициативност и умения за работа в екип.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

Разрешени формати: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, png